تصویر شاخص بهترین جراح لاغری در تهران

بهترین جراح لاغری در تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

فهرست مطالب

بهترین جراح لاغری در تهران مطلب مهمی است که افرادی که به جسم و جان خود اهمیت می دهند به دنبال یافتن پاسخ آن هستند. با توجه به انتخاب های متعددی که در شهر تهران وجود دارد ممکن است انتخاب بهترین جراح چاقی در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد. ما به دور از اهداف تبلیغاتی در پی ارایه مطالب درست به شما هستیم.

انتخاب بهترین جراح لاغری در تهران برای افرادی که می خواهند با استفاده از عمل لاپاراسکوپی و جراحی چاقی و اندام ایده آل خود برسند بسیار اهمیت دارد. زیرا که این عمل را انجام می‌دهند باید تخصص و صلاحیت کافی در این زمینه را داشته باشد فلوشیپ فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته می‌تواند با نهایت دقت و تبهر این جراحی را انجام دهد. توصیه می کنیم این متن را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مطالب این سایت توسط DMCA پایش و از کپی رایت محافظت می شود.

مقدمه:

معمولا اکثر افرادی که دچار اضافه وزن هستند پس از گذراندن راه های مختلف برای کاهش وزن و عدم دریافت نتیجه دلخواه از روش جراحی لاغری به عنوان آخرین گزینه برای درمان استفاده می‌ کنند‌. جراحی های لاغری که به روش‌ های متفاوت انجام می‌ شود اصولاً با استفاده از بیهوشی کامل صورت می ‌گیرد و این جراحی با کمک روش ها و تکنیک های پیشرفته مانند لاپاراسکوپی صورت می‌ پذیرد. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین جراح لاغری در تهران برای شما صحبت کنیم. 

چرا باید به بهترین جراح لاغری در تهران مراجعه کرد؟ 

همه افراد دوست دارند با استفاده از روش‌ های گوناگون به اندامی ایده آل و زیبا برسند و این موضوع در افرادی که دچار اضافه وزن هستند با شدت بیشتری دیده می‌شود. به همین دلیل است که افراد با اضافه وزن بالا به دنبال راه حل های اصولی برای از بین بردن چربی های اضافه بدن هستند. حتما شما هم در مورد عواملی مهمی همچون ورزش کردن یا رعایت رژیم غذایی سالم برای رسیدن به اندام زیبا شنیده اید.

اما بعضی از افراد که دچار بیماری چاقی مفرط هستند حتی با چنین مواردی نیز نمی‌ تواند تغییری در خود ایجاد کنند و استفاده از جراحی چاقی می تواند یک تکنیک بسیار عالی و اثربخش برای این افراد باشد. با اطمینان می توان گفت اگر به دنبال بهترین جراح لاغری در تهران هستید قطعاً شما یا حتی یکی یا اطرافیان و عزیزانتان با مشکل اضافه وزن روبرو هستند. اگر از این موضوع آزاردهنده رنج می برید پس می‌ خواهد با استفاده از جراحی لاغری برای همیشه لاغر شده و اندامی زیبا و ایده آل به خود هدیه دهید.

به همین دلیل به دنبال دریافت اطلاعاتی در مورد بهترین جراح چاقی در تهران یا روش انجام این جراحی هستید. 

در لاپاراسکوپی جراح داخل بدن را در مانیتور می بیند
در لاپاراسکوپی جراح داخل بدن را در مانیتور می بیند

چگونه بهترین جراح لاغری در تهران را پیدا کنیم؟ 

آمار و ارقام نشان می دهد افراد بسیاری هستند که از مشکل چاقی و اضافه وزن رنج می‌ برند. این افراد به دنبال بهترین جراح چاقی در تهران هستند و شاید بخواهند قبل از هرگونه تصمیم‌ گیری اطلاعات مورد نیاز در مورد ویژگی‌ های بهترین جراح لاغری در تهران را به دست آورند. این اطلاعات کمک خواهد کرد تا بتوانند با انجام یک جراحی لاغری موفق به اندام ایده آل خود برسند.

اکنون ما می‌ خواهیم در این مطلب ویژگی های منحصر به فرد بهترین جراح چاقی در تهران را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم. امیدوار هستیم که بتوانیم با ارائه این مطلب اطلاعات مهم و کاربردی در اختیار شما سلامتی جویان قرار دهیم.

به طور کلی افرادی که می خواهند جراحی لاغری را تحت نظر بهترین جراح انجام دهند سوالات متعددی دارند که تمامی این سوالات در زیر پاسخ می دهیم. 

جراح چاقی برای رهایی همیشگی از این بیماری به شما کمک خواهد کرد
جراح چاقی برای رهایی همیشگی از این بیماری به شما کمک خواهد کرد
۱داشتن مدرک فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(اگر برای شما مهم است جراحتان فوق تخصص باشد)
۲داشتن تجربه کافی
۳انجام دادن انواع عمل های جراحی چاقی از جمله انواع بای پس معده
۴داشتن صفحات فعال در فضای مجازی
۵داشتن کادر مجرب و حرفه ای در کلینیک جراحی چاقی
۶داشتن بر خورد حرفه ای و ارتباط صحیح و محترمانه با بیمار
۷انتخاب بهترین عمل جراحی برای هر بیمار
۸ارتباط مستقیم با بیمار در دوره بعد از عمل جراحی و دادن شماره همراه خود به بیمار برای ارتباط مستقیم
۹تعهد کاری و اینکه به جسم و جان والای انسانی احترام بگذارد
نگاهی به ویژگی های بهترین جراح چاقی

جراحی لاغری توسط چه پزشک انجام می‌شود؟ 

برای انجام این عمل باید بهترین جراح لاغری در تهران را بشناسید و بدانید که فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی مانند دکتر فربد امامی یگانه می تواند این عمل را با بالاترین استاندارد های روز دنیا انجام دهد. زیرا این جراحان فوق تخصص و مهارت کافی برای انجام جراحی را دارند به همین دلیل است که به این پزشکان جراح لاغری می گویند.

جراح لاغری که در نظر گرفته اید باید سوابق درخشان و پر باری در راستای انجام جراحی های لاغری داشته باشد که از مهم ترین جراحی‌ ها انجام شده عمل اسلیو معده، بای پس معده و عمل حلقه گذاری می باشد. زیرا این سوابق می تواند تجربه پزشک را نشان دهد.

یک موضوع بسیار مهم که باید بدانید آن است که تمامی جراحی های لاغری با استفاده از روش لاپاراسکوپی پیشرفته انجام خواهد شد. لاپاراسکوپی روشی است که با ایجاد چند سوراخ کوچک بر روی شکم یک میله را وارد شکم کرده و جراحی با استفاده از آن انجام می‌ شود. بنابراین جراحی با استفاده از چند سوراخ کوچک که بر روی شکم ایجاد می شود صورت می گیرد و دیگر نیازی به شکافتن کامل شکم نخواهد بود. 

بهترین جراح لاغری در تهران چه عمل هایی را انجام می دهد؟ 

جراحی لاغری که یک روش عالی برای کاهش اضافه وزن می باشد در واقع شیوه گوارش را تحت تاثیر قرار می دهد. تغییراتی که در این روش انجام می‌ شود باعث می گردد تا کالری های اضافی بدن از بین برود. بنابراین کاهش وزن بالایی را برای فرد به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که بهترین جراح لاغری در تهران باید بر روی تمامی روش های مختلف جراحی لاغری تمرکز داشته باشد و با دانش و و آشنایی کامل این جراحی ها را انجام دهد.

جراحی لاغری طرفداران زیادی دارد و محبوبیت بالایی در پیدا کرده است، اما پزشک باید بتواند شرایط بیماران مختلف را در نظر بگیرد و بهترین روش درمان را به او پیشنهاد دهد.

از جمله جراحی‌ هایی که به عنوان جراحی لاغری شناخته می شوند عبارت اند از: 

آیا داشتن فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته برای جراح چاقی مهم است؟

این جراحی ها اگر توسط بهترین جراح لاغری در تهران انجام شود بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت.َ

شاید شما نیز شایعاتی در مورد عمل و جراحی لاغری شنیده باشید که این موضوع باعث ایجاد نگرانی و اضطراب در شما شده باشد.

اما بهتر است بدانید که عمل لاغری اگر توسط جراح فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی انجام شود، قطعا نتایج بی نظیری برای شما خواهد داشت. در این هنگام می ‌توان گفت عمل کاملا ایمن بوده و هیچ گونه خطری برای فرد به همراه نخواهد داشت.

در گذشته برای انجام جراحی لاغری شکاف بزرگی بر روی شکم ایجاد می کردند و جراحی به صورت کاملا تهاجمی انجام می‌ گردید. این نوع جراحی خطرات بسیار زیادی را برای بیمار به‌ همراه داشت. اما امروزه با استفاده از روش‌ های لاپاراسکوپی دیگر نیاز به باز کردن کامل شکم نمی باشد و جراحی با استفاده از چند سوراخ کوچک انجام می ‌شود. همچنین نیاز به مراقبت های خاصی ندارد و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می باشد. اما در بین روش های مختلف جراحی لاغری عمل اسلیو معده ایمن ترین و بهترین روش های لاغری می باشد که بهترین جراح لاغری در تهران معمولا از این روش برای بیماران استفاده می کند. 

بهترین جراح لاغری در تهران چگونه عمل اسلیو معده را انجام می دهد؟ 

عمل اسلیو معده به گونه‌ ای انجام می‌ شود که در آن درصد بسیار زیادی از معده که حدود ۷۵ الی ۸۰ درصد آن است برداشته خواهد شد.

زیرا معده دارای هورمون گرلین است که به آن هورمون اشتها نیز گفته می شود.

این هورمون باعث می گردد تا با خالی شدن معده فرد احساس گرسنگی کند.

عکس شماتیک عمل جراحی اسلیو معده
عکس شماتیک عمل جراحی اسلیو معده

بنابراین با مصرف بیش از اندازه غذا شخص دچار اضافه وزن خواهد شد.

پس بهترین جراح لاغری در تهران با انجام عمل اسلیو معده حجم بالایی از معده را جدا می کند در نتیجه هورمون گرلین کمتر ترشح شده و فرد احساس گرسنگی نخواهد داشت. همین موضوع باعث کاهش وزن در شخص می گردد.ذالبته بهتر است این موضوع را بدانید که فرد در این روش به تدریج وزن کم می ‌کند و حدود ۲۴ ماه طول می‌ کشد تا بیمار نزدیک ۴۰ تا ۶۰ درصد از وزن خود را از دست بدهد. اما با توجه به رژیم غذایی که توسط بهترین جراح لاغری در تهران برای شما در نظر گرفته می شود امکان بازگشت چاقی وجود نخواهد داشت. 

اطلاعات مهم که در مورد بهترین جراح لاغری در تهران باید داشته باشید؟ 

همان طور که گفته شد یکی از مهم ترین خواسته های هر فرد داشتن اندام ایده آل و زیبا می باشد. اما اضافه وزن باعث ایجاد چربی های موضعی در قسمت‌ های مختلف بدن می ‌شود که این موضوع می‌ توان باعث از بین رفتن جذابیت افراد گردد. بنابراین بهترین جراح لاغری در تهران باید تلاش خود را بکند و با توجه به تخصصی که دارد بهترین روش را برای کاهش وزن بیمار به کار ببرد.

همچنین بهترین جراح چاقی در تهران باید از متدها و شیوه های پیشرفته روز دنیا با خبر باشد و اطلاعات به روزی در مورد انجام این جراحی ها داشته باشد.

یکی از مهم ترین وظایفی که بهترین جراح لاغری در تهران دارد آن است که چند جلسه مشاوره برای بیمار در نظر بگیرد تا بتواند به خوبی بیمار را ارزیابی کرده و معاینات مورد نیاز را انجام دهد تا بهترین تصمیم را بگیرد. 

در جستجوی بهترین جراح لاغری در تهران
در جستجوی بهترین جراح لاغری در تهران

ویژگی های بهترین جراح لاغری در تهران چیست؟ 

همان‌طور که در بالا گفته شد تخصص و مهارت پزشک از اصلی ترین ویژگی ‌های بهترین جراح لاغری در تهران به شمار می‌رود. زیرا این مهارت ها در انجام عمل می‌ تواند موثر باشد. همچنین قبل و پس از جراحی نیز پزشک باید داروهایی را برای بیمار تجویز کند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار تاثیرگذار است. البته پزشک در جلسه مشاوره با بیمار گفت و گو کرده و اطلاعات لازم را در اختیار او قرار می دهد. همچنین بهترین جراح چاقی در تهران باید جراحی را با استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و نوین انجام دهد و اطلاعاتی که درمورد انجام این جراحی و استفاده از وسایل دارد را به روز کند.

کادر پزشکی که در کنار بهترین جراح لاغری در تهران فعالیت می ‌کنند نیز باید دارای مهارت و تخصص کافی در این زمینه باشند.

این موضوع نیز می ‌تواند یکی دیگر از ویژگی‌ های مربوط به بهترین جراح لاغری باشد.

علاوه بر تمام این موارد اگر برای شما مهم است میتوانید بررسی کنید که جراح شما مدرک فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی را داشته باشد و شما می توانید در این زمینه در سایت نظام پزشکی بررسی های لازم را انجام دهید.

تعداد عمل ها و تجارب یک پزشک نیز می‌تواند از بهترین ویژگی های وی به حساب آید و جراح باید توانایی انجام انواع عمل های جراحی را با تسلط کافی داشته باشد‌. 

نکات مهم برای انتخاب انواع روش های جراحی لاغری: 

پزشک ممکن است از روش‌ های مختلفی با توجه به شرایط بیمار برای انجام جراحی لاغری استفاده کند.

در واقع می ‌توان گفت بهترین جراح لاغری در تهران ابتدا دلایل بروز چاقی را مورد بررسی قرار می‌ دهد که معمولا دلایلی مانند وجود مشکلات ژنتیکی، رژیم غذایی نامناسب، بیماری های زمینه ایی و… می باشد. پس پزشک باید تمام این موارد را در نظر بگیرد و جراحی که مناسب شخص می باشد را به وی پیشنهاد دهد. برای مثال ممکن است بعضی دیگر از افراد دچار مشکلاتی مانند رفلاکس معده یا فتق معده (همان بالازدگی معده) باشند بنابراین این افراد نمی‌ توانند از روش عمل اسلیو معده استفاده کنند. زیرا در این عمل حدود ۷۵ الی ۸۰ درصد معده برداشته می شود و باید تمام اناتومی و ویژگی های دیگر این عضو پیش از عمل بررسی شود. پس پزشک برای این افراد از عمل اسلیو معده یا بای پس معده استفاده نخواهد کرد. 

سخن آخر در مورد بهترین جراح لاغری در تهران: 

در تمامی مطالبی که برای شما توضیح داده شد قصد ما این بود که اطلاعات کافی در اختیارتان قرار دهی تا بتوانید بهترین جراح لاغری در تهران را انتخاب کنید. در واقع می‌ توان گفت هیچ پزشکی نمی تواند مدعی شود که بهترین جراح چاقی در تهران می باشد.

تنها خود بیمار است که باید بتواند با توجه به شرایط خود بهترین پزشک جراح چاقی را انتخاب نماید. اما ما می توانیم به شما تیم جراحی لاغری و لاپاراسکوپی دکتر فربد امامی یگانه را معرفی کنیم، که فعالیت های این تیم همواره در جهت بیمار محوری می باشد. ما همیشه سعی کرده ایم که بهترین خدمات را به بیماران عزیز در شهر تهران ارائه دهیم.

اگر کاندید عمل بای پس معده هستید متنی درباره بهترین دکتر بای پس معده در تهران نوشته ایم که توصیه می کنیم مطالعه بفرمایید.

چنانچه سوالی دارید در فرم پایین این صفحه از ما بپرسید تا اقای دکتر فربد امامی یگانه پاسخگوی شما عزیزان باشند.

همچنین توصیه می کنیم این مطالب را نیز مطالعه بفرمایید:

۵/۵ - (۹ امتیاز)
Picture of دکتر فربد امامی یگانه

دکتر فربد امامی یگانه

فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی - انجام انواع عمل های لاپاراسکوپی پیشرفته شامل اسلیو معده و انواع بایپس معده.
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط