هزینه اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

فهرست مطالب

هزینه عمل اسلیو معده یکی از اصلی ترین مواردی است که هر کس قبل از این عمل جراحی چاقی به آن فکر می کنند.

یک سوال که باید به آن پاسخ داد این است که چرا در نگاه اول ممکن است هزینه این عمل جراحی نجات بخش کمی زیاد به نظر برسد؟ آیا راهی برای کاهش هزینه ها وجود دارد؟

برای هر اقدام درمانی قطعا پرداخت هزینه ها یکی از مهم ترین مواردی است که هر فردی در نظر دارد. در اصطلاح هر کس اول به جیب خود نگاه می کند.

نحوه محاسبه هزینه اسلیو معده چگونه است

اگر کاندید عمل اسلیو معده هستید در ادامه این نوشته هزینه ها بصورت کامل بررسی خواهد شد.

مطالب این سایت توسط DMCA پایش و از کپی رایت محافظت می شود.
در ادامه تمامی هزینه های عمل اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ را برای شما بیان خواهیم کرد.
هر ساله بنابر تصویب مراجع ذی صلاح هزینه هتلینگ بیمارستان ها افزایش می یابد.

و البته هزینه کارتریج ها و سایر لوازم مصرفی لاپاراسکوپی که وابسته به قیمت ارز می باشد.

عمل اسلیو معده چیست؟

عمل جراحی اسلیو معده یک نوع جراحی لاغری است که به روش لاپاراسکوپی انجام می شود.

هزینه لاپاراسکوپی بسته به نوع عمل انجام شده متفاوت است. این عمل جراحی بسیار پرطرفدار است.
یکی از علل محبوبیت این عمل جراحی به این علت است که فرد چاق دارد می تواند در مدت زمان کوتاهی به وزن ایده آل و تناسب اندام برسد.

و البته دیگر خبری از بیماری های همراه چاقی نیز نخواهد بود.

نکته مهم تر این است که لاغری بعد از این عمل پایدار است و احتمال بازگشت وزن بعد از عمل اسلیو معده بسیار بعید خواهد بود.مگر آنکه فرد ریزه خواری های زیادی انجام دهد.

هزینه عمل اسلیو معده
هزینه عمل اسلیو معده


در این عمل، جراح لاغری جراح قسمتی از معده را جدا نموده و از بدن خارج می کند.در نتیجه حجم معده کم شده و فرد نمی تواند بیش از حد لازم برای بدن غذا میل کند.معده خارج شده چیزی حدود ۷۵ الی ۸۰ درصد معده است. با توجه به انجام شدن این عمل به صورت کم تهاجمی (لاپاراسکوپی) بیمار سریعتر به فعالیت عادی روزانه خود باز می گردد.

هزینه اسلیو معده در سال ۱۴۰۳

زیرا خبری از برش های بزرگ جراحی و درد های طاقت فرسا نخواهد بود.

چرا فراهم کردن هزینه عمل اسلیو معده اینقدر مهم است؟

اسلیو معده نیز مانند هر عمل جراحی دیگر هزینه بر خواهد بود. همواره یادمان باشد که بهتر شدن و سلامتی هزینه خواهد داشت. در هر صورت با توجه به آنکه ممکن است برخی افراد بیمه های پایه و انواع بیمه تکمیلی داشته باشند، حتی نحوه پرداخت هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی نیز برای آن ها بسیار با اهمیت خواهد بود.

تصور کنید فردی سال ها حق بیمه پرداخت کرده و حال انتظار دارد که هزینه سلامت خود را از بیمه گزار دریافت کند. قطعا این یک انتظار منطقی است.
در کل هزینه جراحی فقط دستمزد پزشک جراح نیست. تنها قسمتی و درصدی از هزینه پرداختی دستمزد جراح شما است. پس دانستن اینکه چه هزینه هایی و برای چه مواردی برای این عمل گرفته می شود، حق هر داوطلب می باشد.

شکل عمل اسلیو معده
عمل لاپاراسکوپی اسلیو معده

آیا انجام این جراحی با توجه هزینه عمل اسلیوم مقرون به صرفه خواهد بود؟

بله!
کسانی که از بیماری های چاقی مفرط و چاقی مرضی رنج می برند کسانی هستند که نمی توانند فقط به کمک ورزش و رژیم غذایی وزن خود را کم کنند و کم نگه دارند. این افراد در مدت زمان کوتاهی به بیماری های ناشی از چاقی گرفتار خواهند.
زمانی که این افراد به این بیماری ها مبتلا شوند مسیر زندگی آن ها بسیار دشوار و غیر قابل تحمل می شود.

در نتیجه هزینه هایی که برای بیماری های همراه چاقی از جمله دیابت و فشار خون باید بپردازد بسیار بیشتر از هزینه عمل اسیو معده خواهد بود.

همانطور که برای یک لباس زیبا یا یک انگشتر طلا هزینه می کنید تا زیباتر شوید چگونه ممکن است هزینه های سلامت و طول عمر بیشتر برای شما مهم نباشد.

هزینه های عمل های جراحی لاغری هزینه هایی است که برای سلامت و افزایش طول عمر خود می دهید و این عمل ها با عمل های جراحی زیبایی متفاوت است

درباره هزینه بای پس معده هم یک نوشتار جالب و زیبا تهیه کرده ایم که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

هزینه عمل اسلیو معده چقدر است؟

در واقع می‌ توان گفت هزینه‌ عمل اسلیو معده تنها مربوط به هزینه خود جراحی نیست. بهتر است بدانیم که هزینه تجهیزات عمل اسلیو قسمت بزرگی از هزینه های شماست که در فاکتور های بیمارستانی می بینید.

به طور کلی می‌ توان گفته هزینه عمل اسلیو معده شامل موارد زیر می باشد:

هزینه های مربوط به قبل از جراحی:

معمولا قبل از انجام عمل اسلیو معده بیمار باید آزمایشات و معایناتی را انجام دهد که هر کدام از این موارد می تواند هزینه های جداگانه ای را برای شخص به همراه داشته باشد. از جمله این آزمایشات و معاینات می‌ توان به آزمایش خون، آندوسکوپی و سونوگرافی اشاره کرد، که علاوه بر این موارد هزینه مشاوره های فوق تخصصی که برای بیمار نیز در نظر گرفته می شود. این هزینه ها هم به عنوان هزینه عمل اسلیو معده قبل از انجام جراحی است که باید مد نظر قرار دهید.

البته گاهی عزیزانی را دیده ایم که لباس های زیادی را در چمدان های خود ذخیره کرده اند که آن را هم جزو هزینه های قبل از عمل جراحی برای خود در نظر می گیرند(البته این نکته واقعی است ولی مزاح بود)

هزینه خود عمل اسلیو معده:

پس از اتمام آزمایشات و بررسی آن ها در صورتی که پزشک تایید کند بیمار آماده انجام جراحی خواهد شد. هزینه عمل اسلیو معده در این زمان با توجه به هزینه تجهیزات لازم برای عمل، بیمارستان و حتی تعرفه‌ ای که برای پزشک در نظر گرفته شده است تعیین می گردد.

هزینه های مربوط به بعد از جراحی: 

بعد از انجام جراحی پزشک داروها و ویتامین هایی را برای بیمار تجویز می‌ کند که بتواند با استفاده از این ویتامین ها و مکمل ها کمبودهای مواد غذایی که پس از جراحی ایجاد می‌ شود را جبران کند. علاوه بر آن برای بررسی میزان ویتامین و مواد مورد نیاز بدن چند آزمایش دیگر پس از انجام جراحی برای شخص تجویز می شود که این موارد نیز می ‌تواند به عنوان هزینه عمل اسلیو معده در نظر گرفته شود.

هزینه عمل اسلیو معده با جراحی لاپاراسکوپی:

در واقع هزینه عمل اسلیو معده با استفاده از جراحی لاپاراسکوپی بین ۸۰ تا ۸۵ میلیون تومان خواهد بود. حدود ۲۵ تا ۳۵ میلیون تومان از این مبلغ برای خرید تجهیزات مورد نیاز مانند منگنه یا همان استپلر که برای برداشتن معده اضافی استفاده می شود مورد نیاز می باشد.

البته اگر توسط تیم دکتر فربد امامی یگانه عمل شوید نیازی به خرید مجزای وسایل نخواهید داشت و وسایل بصورت قانونی و از طریق داروخانه بیمارستان در اختیار جراح قرار داده خواهد شد.

هزینه اسلیو معده هزینه سلامتی و افزایش طول عمر شماست
هزینه اسلیو معده هزینه سلامتی و افزایش طول عمر شماست.

باقیمانده مبلغ نیز با توجه به مخارج بیمارستان، پرستاری، متخصص بیهوشی و… پرداخت خواهد شد. البته لازم است بدانید بعضی از بیمه ها ممکن است مقداری از هزینه جراحی لاغری را پرداخت کنند، بنابر این برای برنامه ریزی عمل و استفاده از بیمه تصمیم در مورد این موضوع تحقیق کنید.

آیا اسلیو معده ارزانترین جراحی لاغری است؟

هزینه اسلیو معده از سایر جراحی های لاغری کمتر است. زیرا منگنه های کمتری استفاده شده و جراح بابت این عمل هزینه کمتری دریافت خواهد نمود. اما اینکه فردی تنها به دنبال یافتن ارزانترین عمل جراحی لاغری باشد صحیح به نظر نمی رسد. هر عمل جراحی باید ایمن و موثر باشد.

اسلیو معده اینگونه هست البته در دست افرادی که صلاحیت کافی دارند. اما ممکن است انواع دیگری از جراحی چاقی برای شما مناسب باشد که هزینه تمام شده بیشتر از عمل اسلیو باشد.

شاید برخی جاها برای عمل اسلیو هزینه کمتری هم بخواهند اما آیا واقعا کیفیت منگنه ها، تکنیک جراحی هم مناسب خواهد بود.

چه عواملی بر روی هزینه عمل اسلیو معده تاثیر گذار است؟ 

عوامل مختلفی بر روی تعیین هزینه عمل اسلیو معده تاثیر می گذارد.

از جمله عواملی که در این این هزینه ها نقش دارد عبارت است از:

 • نوع بیمارستانی که جراحی در آن انجام می ‌شود که می‌ تواند خصوصی یا عمومی باشد.( به یاد داشته باشید که حتی درجه کیفی بیمارستان های خصوصی مختلف نیز متفاوت است)
 • میزان دستمزد جراح که با توجه به تخصص، مهارت و تجربه پزشک تعیین می‌ شود.
 • نوع بیمه بیمار نیز در تعیین هزینه عمل اسلیو معده تاثیر گذار می باشد، و در صورتی که بیمار دارای بیمه تکمیلی باشد میزان قابل توجهی از هزینه ها برگشت داده می شود.
 • حتی وضعیت جسمی شخص مانند مقدار شاخص وزنی یا بی ام  آی بیمار نیز تاثیر گذار است.
 • و… 

هزینه عمل جراحی اسلیو معده در بیمارستان دولتی چقدر است ؟

طبق آمار رسیده از بیماران، به نظر می رسد هزینه عمل جراحی در بیمارستان های دولتی حدود ۱۵ میلیون تومان باشد.
این هزینه تنها دستمزد پزشک جراح و دستیاران و هزینه اقامت در بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل نیست.

تجهیزات مصرفی ، هتلینگ ، هزینه پرستاران و سایر پزشکانی که به بیمار مشاوره داده اند نیز در مبلغ نهایی پرداختی بیمار موثر خواهد بود.

بیمارستان های دولتی شرایط مربوط به خود را دارند و ممکن است در برخی از‌جاها این هزینه کمی متفاوت باشد. متفاوت بودن این هزینه نیز به نوع قرار داد بیمارستان ها با بیمه و نحوه فراهم کردن تجهیزات عمل از جمله استپلر ها (منگنه ها) مرتبط است .

نحوه ورود دوربین لاپاراسکوپی به بدن
هزینه عمل اسلیو معده در چه صورتی بیشتر می شود؟

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان خصوصی چقدر است؟

قیمت عمل جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده در بیمارستان های خصوصی حدود ۷۵ الی۸۰ میلیون تومان باست .

 هزینه مشاوره های قبل از عمل ۸ میلیون تومان
هزینه منگنه های معده و دسته ای که برای استفاده از آن ها لازم است ۴۲ میلیون تومان
هزینه بستری و بیمارستان و جراحی۴۵ میلیون تومان
 هزینه مکمل های بعد از عمل ۱ میلیون تومان
نگاهی به هزینه های عمل اسلیو معده در سال ۱۴۰۳


مقداری از این مقدار هزینه همانند بیمارستان دولتی مربوط به تجهیزات اتاق جراحی و اقامت در بیمارستان و بخشی از آن به دستمزد جراح و کمک جراحان مربوط می شود.
البته اگر بخواهید از شرایط ویژه یا اتاق خصوصی و کاهاً VIP نیز برخوردار باشید ممکن است این هزینه بیشتر شود.

در آینده نزدیک ممکن است این عمل افزایش تعرفه داشته باشد. یکی به علت افزایش تعرفه های بیمارستانی که توسط دولت مصوّب شده و دیگری به علت افزایش هزینه استپلر (منگنه ها) به علت تحریم های موجود.

و قطعاً هزینه های سال ۱۴۰۳ نیز متاثر از این افزایش قیمت ها خواهد شد.

آیا هزینه عمل جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده ممکن است متفاوت با این مقاله باشد؟

ممکن است شرایطی هزینه های یاد شده را تغییر دهد. مثلا در صورت اقامت در اتاق خصوصی این هزینه بالاتر می رود. ممکن است بیمار بعد از عمل نیاز به مراقبت در آی سی یو داشته باشد. البته اتاق های بسیار گران تری هم در بیمارستان ها وجود دارد که در سال ۱۴۰۲ هر شب حدود ۱۲ الی ۱۵ میلیون تومان هزینه خواهد داشت. به این اتاق ها اتاق های VIP می گویند که امکانات رفاهی بسیار کامل تری دارد. همچنین نیاز به بستری بیشتر در بیمارستان به هر علت و انجام امور تشخیصی درمانی هزینه بر خواهد بود.
اگر بعد از عمل نیاز باشد چند روزی را در بیمارستان سپری کنید ممکن است هزینه بالا برود البته این موضوع بسیار بسیار نادر است. مثلا ممکن است برای اطمینان از سلامت بیشتر شما جراح تصمیم بگیرد چند روزی شما را بیشتر در بیمارستان نگه دارد. در این حین آزمایش های تشخیصی و عکس برداری ها و مشاوره با پزشکان متخصص دیگر نیاز باشد که هر کدام هزینه ای در بر خواهد داشت.

ما هزینه ها را کاهش دادیم
ما هزینه عمل اسلیو معده را کاهش دادیم

آیا هزینه جراحی فقط مربوط به بازه زمانی جراحی است؟

بسیاری از افراد به این باور هستند که هزینه جراحی لاغری فقط مربوط به بازه زمانی جراحی می باشد که این تفکر بسیار اشتباه است. بخشی از این هزینه مربوط به مشاوره های قبل از جراحی و برخی از این هزینه ها نیز به مراقبت های بعد از جراحی مربوط می شود.
به طور کلی هزینه عمل اسلیو معده به چند دسته تقسیم می شود.


این هزینه ها عبارت اند از:

 • هزینه بیمارستان که در قسمت های بالا برای شما توضیح دادیم.
 • دستمزد جراح
 • دستمزد کمک جراحان
 • هزینه تجهیزات پزشکی
 • مبالغ رژیم های غذایی بعد از عمل
 • هزینه رفتن به باشگاه بعد از عمل
 • پول خرید لباس های جدید بعد از عمل جراحی به علت کاهش وزن بالا

در قسمت های بعدی این موارد را به صورت خلاصه برای شما بازگو می کنیم.

بخشی از هزینه جراحی مربوط به دستمزد جراحان است:

هزینه جراح و عمل جراحی یکی از مهم ترین هزینه هایی است که یک بیمار باید در نظر بگیرد. فلوشیپ های فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی هستند برای انجام جراحی های چاقی کاملا دوره دیده و صاحب صلاحیت هستند.

دستمزد کمک جراحان:

همانطور که می دانید یک جراح به تنهایی عمل نمی کند. کمک جراحان دی حین عمل برای انجام جراحی ، جراح را یاری می دهند.

بخشی از مبالغ کلی پرداختی بیمار دستمزد این کمک جراحان و متخصصان بیهوشی است. البته این هزینه در همه بیمارستان ها یکسان نیست و ممکن است در برخی جاها کم تر یا بیشتر باشد.

هزینه تجهیزات پزشکی:

بخشی از هزینه عمل اسلیو معده نیز مربوط به تجهیزات اتاق عمل و جراحی می خواهد بود.

(منگنه ها) استپلر ها یکی از مهمترین تجهیزات مصرفی در عمل اسلیو معده است. این تجهیزات وارداتی ایت و تحت تاثیر نوسانات ارز خواهد بود.

امّا این تنها هزینه های مصرفی نیست. لباس اتاق عمل و بسیاری از تجهیزاتی که حین جراحی و بیهوشی استفاده می شود، فقط برای شما و یک بار مصرف است. شما هزینه تمام این تجهیزات مصرفی را پرداخت می کنید.

هزینه وسایل عمل اسلیو معده چقدر است؟

عمل های جراحی لاغری به وسیله وسایل مخصوصی انجام می شود.

این وسایل هزینه بر است و با توجه به تغییراتی که دلار داشته دستخوش تغییراتی شده است.

بسته بندی منگنه اسلیو معده
بسته بندی منگنه اسلیو معده

تیم جراحی لاغری دکتر فربد امامی یگانه همواره سعی در ارایه بهترین خدمات با نازل ترین قیمت به بیماران عزیز بوده است. هدف تیم ما اول خدمت رسانی علمی و صحیح است. وسایل جراحی از جمله منگنه های اسلیو معده همگی وارداتی هستند.

اکثر از کشور چین وارد می شده است.حتی اگر اصل برند ها آمریکایی بود اکثر وسایل تولید چین است. هزینه خرید منگنه معده در حال حاضر حدود ۳۱ میلیون تومان است. البته ما تنها از وسایل قانونی که مورد تایید وزارت بهداشت باشد استفاده کرده و خواهیم کرد.

عزیزان و مراجعین ما به هیچ عنوان لازم نیست به فکر تهیه منگنه ها از بازار آزاد باشند.

برای آنکه بیمار بتواند هزینه وسایل را از بیمه تکمیلی خود بگیرد جراح می بایست از وسایلی استفاده کند که شناسه تایید IMED و IRC داشته باشد و بصورت قانونی وارد شده و اصطلاحاً قاچاق نباشد.

رژیم های غذایی بعد از عمل اسلیو معده:

بعد از عمل اسلیو معده شما با گذشته تفاوت دارد. یگر معده شما گشاد و پرحجم نیست. این معده یک معده جوان و حساس است مانند نوزادی که تازه متولد شده و حدود یک سال زمان می برد تا این معده جوان به حالت قبل محکم و قوی شود.

سابقا اعتقادی برای مصرف مولتی ویتامین بعد از این عمل وجود نداشت.

شیک پروتئین بعد از اسلیو معده
مصرف شیک پروتئین و پرداخت هزینه آن نقش مهمی در جلوگیری از آب شدن عضلات دارد

اما امروزه اعتقاد بر این است که بعد از این عمل روزانه یک عدد قرص مولتی ویتامین باید مصرف گردد.
بنابر این بخشی از هزینه ها نیز صرف خرید مولتی ویتامین ها و مکمل های پروتئینی خواهد شد.

شیک های پروتئین خوب و اصلی هزینه بردار است و مصرف ان ها در دوره بعد از عمل جراحی برای جلوگیری از سوختن عضلات بسیار مهم است.

هزینه باشگاه و ورزش:

بعد از گذشت حدود ۱.۵ الی ۲ ماه عمل جراحی و گذراندن دوره نقاهت لازم است همه ورزش های هوازی داشته باشند و گاهاً به باشگاه بروند.
بخشی از هزینه های عمل اسلیو معده بعد از عمل مربوط به ثبت نام در باشگاه یا تهیه وسایل ورزشی برای ورزش در منزل خواهد بود.
با اینکه پیاده روی تند روزانه به میزان یک ساعت معمولاً کافی است، اما برای دست یافتن به فرم مناسب بدنی و شکل گرفتن بدن و جلوگیری از کاهش توده عضلانی و لقی مفاصل،کار با وزنه ها و بصورت سبک و هوازی پیشنهاد می شود.

مراقبت بعد از عمل اسلیو معده

هزینه خرید لباس های جدید بعد از جراحی:

کسانی که جراحی لاغری را انجام می دهند افراد چاقی هستند که بعد از عمل وزن زیادی از دست می دهند. در نتیجه لباس های این افراد برای آن ها گشاد می شود و دیگر نمی توانند همان لباس هارا بر تن کنند. بنابر این بخشی از هزینه را نیز باید برای خرید لباس های جدید در نظر بگیرند.

البته هزینه هایی که افراد بعد از عمل برای لباس می پردازند، معمولاً به چشمشان نمی آید.

شادی بعد از پوشیدن لباس هایی که همیشه آرزوی آن را داشته اند اینقدر زیاد است که پرداخت این مبالغ را از یاد بیمار می برد.

آیا بیمه هزینه عمل اسلیو را پرداخت می کند؟

اگر محاسبه bmi در فرد بالای ۴۰ باشد و فرد بیمه تکمیلی قوی داشته باشد احتمال پرداخت نهایی توسط بیمه زیاد است.

هزینه عمل جراحی لاپاراسکوپی
بیمه هزینه جراحی اسلیو را در صورتی که عدد بی ام آی بالای ۴۰ باشد پرداخت می کند

البته این بستگی به آن دارد که بیمارستانی که جراحتان در آن عمل می کند هم با آن شرکت بیمه قرار داد داشته باشد.

اگر بیمارستان با بیمه تکمیلی شما قرارداد ندارد نگران نباشید.

اگر بیمه تکمیلی دارید و از قبل تاییدیه گرفته باشید احتمالاً بعد از تسویه با بیمارستان و ارایه فاکتور بیمه هزینه بیمارستان را پرداخت خواهد نمود.

اما همیشه از شرکت بیمه گزار خود پیش از عمل سوال کنید.

تنوّع بیمه ها بسیار زیاد است و پوشش هر بیمه با دیگری متفاوت خواهد بود. و البته قوانین هر بیمه هم روز به روز تغییر می کند. پس بهترین راه تحقیق و مطالعه از بیمه پیش از عمل جراحی است.

آیا می شود به هر تبلیغی برای قیمت پایین تر اعتماد کنیم؟

فردی می گفت من یک جایی را می شناسم که با نصف همین قیمت عمل جراحی را انجام می دهد!

نباید به این جور جاها اعتماد کرد زیرا زمانی که عرف یک عمل یک حدود مشخصی است در تمام نقاط کشور نیز باید حداقل در همین حدود باشد. این موضوع کمی ترسناک به نظر می آید و ما را نگران می کند زیرا چنین موضوعی با در نظر گرفتن تمامی جوانب هزینه بر امکان پذیر نمی باشد. بنابر این منطقی خواهد بود که به هرکس و هر جا اعتماد نکنید.

عمل جراحی اسلیو معده عملی مهم است که زندگی شما را کاملا تغیر خواهد داد. و البته قرار است بعد از این عمل به سمت این جراحی بر روی آینده شما تاثیر می گذارد و ادامه زندگی شما را تغییر می دهد. بنابر این نباید با یک تصمیم اشتباه باعث شوید تا زندگی برایتان سخت شود.

هزینه کم جراحی
به همه افراد نباید اعتماد کنید.

چرا برای جراحی اسلیو روش لاپاراسکوپی انجام میشود نه عمل باز؟

روش لاپاراسکوپی (Laparoscopy) یک روش جراحی کم تهاجمی است. دیگر دوران برش های باز و عمل های جراحی سنّتی گذشته است.

عمل های جراحی لاپاراسکوپی و کم تهاجمی باچند برش و سوراخ کوچک و بصورت بسته انجام میشود. درد بعد از عمل یا وجود ندارد یا بسیار اندک خواهد بود. بازگشت و ریکاوری بعد از عمل بسیار سریع است.

به همین دلیل روش لاپاراسکوپی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

پس این روش جراحیدوره نقاهت کوتاهی دارد و بعد از گذشت مدت زمانی مانند یک هفته می توانید به ادامه کار های روزانه خود برسید. همچنین جای بخیه ها بر روی شکمتان نمی ماند و شکم جلوه زیبای خود را حفظ می کند.

جمع بندی:

تعیین هزینه عمل اسلیو معده با توجه به آزمایشات و معاینات، تجهیزات مورد نیاز، نوع بیمارستان، تخصص پزشک و… تعیین می‌ شود.

البته نوع بیمه بیماران نیز می‌ تواند بر روی هزینه‌ ها تأثیر گذاشته و باعث کاهش هزینه های پرداختی توسط بیمار گردد.

پرداخت هزینه عمل اسلیو معده بسیار بسیار کمتر از هزینه هایی خواهد بود که در آینده باید برای دیابت و فشار خون و سایر بیماری های همراه چاقی بپردازید.

یادتان باشد شما هزینه سلامت و افزایش طول عمر خود را پرداخت می کنید.

تیم جراحی لاغری و لاپاراسکوپی دکتر فربد امامی یگانه همواره سعی در ارایه بهترین خدمات با کمترین هزینه برای بیماران داشته تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات ارزشمند این جراحی ها بهره ببرند.

برای عزیزانی که ساکن کرج هستند در مقاله ای هزینه عمل اسلیو در بیمارستان البرز کرج بحث و بررسی شده است.

اگر سوالی دارید می توانید در فرم زیر از ما بپرسید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.
از این که همراه ما بودید متشکریم.

هزینه اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه عمل جراحی اسلیو معده در سال ۱۴۰۲ در حال حاضر حدود ۸۰ الی ۸۵ میلیون تومان است.

قیمت وسایل عمل اسلیو معده چقدر است؟

هزینه وسایل عمل اسلیو معده حدود ۴۲ میلیون تومان است.

چرا هزینه اسلیو از بای‌پس معده کمتر است؟

عمل اسلیو معده نسبت به عمل بای پس معده مراحل کمتر و پیچیدگی کمتری دارد. به همین دلیل هزینه آن نسبت به عمل بای‌پس معده کمتر است.

۴.۴/۵ - (۴۱ امتیاز)
Picture of دکتر فربد امامی یگانه

دکتر فربد امامی یگانه

فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی - انجام انواع عمل های لاپاراسکوپی پیشرفته شامل اسلیو معده و انواع بایپس معده.
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

106 پاسخ

 1. سلام
  من ۲۱ سالمه و ۱۶۸قدم و
  ۸۵ کیلو هم وزنم
  چه عملی برای من مناسب هست ؟
  وزنم فقط بالا می‌ره و کم نمیشه و چربی زیادی تو شکم و پهلو دارم

 2. سلام و درود
  ایا شما برای عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ قرارداد دارید؟ و اصلا بیمه تکمیلی چقدرشو برمیگردونه؟

  1. سلام دکتر من ۳۴ سال دارم وزنم ۹۴ قد ۱۵۸ آیا اسلیو معده برام مناسبه؟و با بیمه تامین اجتماعی میتونم عمل انجام بدم؟

 3. سلام وقت بخیر
  من قدم ۱۶۴ وزنم ۸۲ هس۳۰bmi
  این عمل مناسبه برای من؟و اینکه بیمه تامین اجتماعی هزینه ای پرداخت میکنه؟

 4. سلام آقای دکتر
  من‌قدم‌۱۵۷
  وزنم۱۰۹کیلو‌سن۴۱‌دوستدارم‌عمل‌معده‌رو انجام‌بدم‌ ولی هیچ نوع بیمه‌ای ندارم هزینه‌اش چقدره؟

 5. سلام خسته نباشید سن۳۶ وزن ۱۴۵ دیابت فشارخون رماتیسم مفصلی رنج میبرم بیمه‌ تامین اجتماعی دارم آیا کاندید عمل اسلیو هستم

 6. درود وقتتون بخیر .قد ۱۶۸ و وزن ۱۲۸ کیلو و Bmi بالای ۴۰ و بیمه تامین اجتماعی .مبلغی که باید بپردازم چقدر هست و چقدرش رو بیمه می پردازه .بیمارستان دولتی ک عمل میکنید چقدر هزینه می گیره؟

 7. درود برشما
  من ۵۰ ساله با قد ۱۵۵ و وزن ۸۵ هستم. انواع و اقسام رژیم‌ها رو گرفتم و عمل ابدو هم حدود ۵ سال پیش انجام دادم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتم . میخواستم بدونم که با این عمل میتونم به وزن دلخواه. ممنونم

 8. سلام دکتر خسته نباشید. دکتر من وزنم۱۶۵کیلو وقدم۱۷۰ بعد بیمه تکمیلی دی دارم.نمیدنید چقد از هزینه عملو میده؟

  1. سلام وقت بخیر ببخشید دکتر من ۲۶سال سن و قد۱۷۰وزن ۸۲ بنده میکروب معده دارم آیا این راهکار برای من مناسبه وزنم بیاد پاید و اینکه معدم عمل کنید آیا امکانش هست میکروب معده از بین بره؟؟

  2. سلام و عرض ادب با توجه به اینکه شاخص وزنی شما پایین ۳۰ هست شما نیاز به جراحی چاقی ندارید.
   اما درباره میکروب معده نگران نباشید اگر علایم خاصی ندارید نیاز به درمان ندارد.
   اما بصورت کلی می توانید از پزشک داخلی گوارش در این زمینه راهنمایی دقیق تری بگیرید.

 9. سلام وقت بخیر میخواستم ببینم با قد ۱۶۰ و وزن ۸۶ میتونم اسلیو انجام بدم؟؟اگه آره بیمه تکمیلی چیزی پرادخت میکنه؟
  و بگم که همش گشنمه و دلم میخواد غذا بخورم و سیر نمیشم
  قبلا نزدیک به ۱۰۰ کیلو بودم ک با رژیم کم کردم ولی دوباره دارم برمیگردم به وزن قبل

 10. سلام وقت بخیر من پسرم نزدیک۱۷۵کیلو وزن دارد ومیخام عمل سلیومعده براش انجام بدم هزینه کامل ۰تا۱۰۰چقدر است لطفاً به من بگید
  درضمن من ساکن قم هستم وازاد حساب بشه

 11. عرض سلام و ادب خدمت بزرگوار؛؛ بنده ۴۲ سال سن و ۱۶۸ قد و ۹۵ کیلو وزن دارم و دیابت نوع دو دارم و بیمه تکمیلی دانا دارم ایا کاندید عمل اسلیو میشم و با توجه به بیماری دیابت ایا بیمه تکمیلی دانا مورد قبول واقع میشه یا خیر؟

  1. سلام آقای دکتر الان هزینه وسیله ها و بیمارستان خصوصی چقدر من میخوام عمل اسلیو انجام بدم

 12. درود، من میخوام کاندید عمل اسلیو بشم. متاسفانه به خاطر مصرف داروهای کورتن به دلیل آسمی که دارم و البته بگم اگر وزنم پایین بیاد مشکلات تنفسی من حل میشن و کمتر می‌شن. و تیروئید که جدیدا پیدا کردم، وزنم به طور چشم گیری بالا رفته و خیلی خیلی اذیت میشم. معدم در حال ورم کردن هستش و فکر می‌کنم اسلیو معده تنها راهی میتونه باشه که بتونم این شرایط رو کنترل کنم.
  آیا این امکان برای من هست یا خیر؟! و سوال بعدی آیا مشاوره، آزمایشات و عمل جراحی در ۲ هفته انجام میشه یا مدت زمان زیادی برای انجام این کارها نیاز هست. و هزینه بدون بیمه تکمیلی در امسال چقدر هست؟ بالا فرموده بودید اما با شرایط تورمی که روز به روز داره بیشتر و بیشتر میشه میخوام به روز قیمت رو بدونم.
  مرسی از پاسخگوییتون

 13. سلام وقت بخیر
  دکتر من با وزن ۸۲ و قد ۱۶۱ هستم حدود ۶ شال پیش لیپوماتیک انجام دادم ولیکن بازگشت چاقی دارم خصوصا بالاتنه،امکان جراحی اسلیو برای بنده میسر هست؟

 14. سلام دکتر من ۲۹ سالمه ۳ تا بچه دارم دوتا طبیعی اخری سزارین شکم و پهلوم خیلی بزرگ شده قدم ۱۷۴
  وزنم۹۵ ایا میتونم عمل اسلیو انجام بدم

 15. سلام وخسته نباشید
  من ۴۱ سال دارم قد۱۵۰ وزن ۷۸ ۶ سال پیش عمل لیپوماتیک انجام دادم میتونم اسلیو معده انجام بدم

 16. سلام من وزنم ۷۰ است و قدم ۱۶۴ من میتونم عمل اسلیو رو انجام بدم واقعا خیلی خسته شدم از رژیم گرفتن

 17. سلام من قدم ۱۶۳و وزنم ۱۰۹و
  ۳۳ساله هستم
  بیمه تکمیلی تامین اجتماعی دارم
  چه مقدار مورد پوشش بیمه قرار می‌گیرم؟
  تبریز هم عمل جراحی دارید؟

 18. سلام خسته نباشید قدم ۱۵۷وزن ۷۰کیلو دارم چهار ماه پیش ابدو عمل کردم ولی راضی نیستم ایا عمل معده رو می تونم انجام بدم باتشکر

 19. با عرض سلام وخسته نباشید
  من ۳۸سال سن دارم با قد ۱۵۴ و وزن ۶۸ آیا میتونم عمل اسلیو معده داشته باشم.‌هیچ گونه بیمه ای هم ندارم

 20. سلام وقتتون بخیر ،من قدم ۱۷۲ و وزنم ۱۰۳ کیلو است ،دو تا زایمان داشتم ،هر دو سزارین بودن ، میخواستم بدونم میتونم کاندید عمل اسلیو معده باشم و اینکه عوارض نداره ؟

 21. سلام
  عرض ادب و وقت بخیر خدمت دکتر عزیز
  بنده۳۸سال سن.قد حدود۱۶۵.وزن۱۵۰
  دکتر خورد و خوراک من زیاد نیس
  باید چه عملی انجام بدم وهزینش چقدرهست
  ممنون میشم جواب بدید

 22. سلام من ۱۵۶ قدمه و ۹۰ وزن میتونم اسلیو بشم بی ام ای چقد میشه بیمه تامین اجتماعی هستم چقد هزینه میشه

 23. سلام من خانمی ۳۹ ساله
  با قد ۱۴۷ و وزن ۹۴ کیلو گرم هستم.
  آیا کاندید عمل اسلیو هستم؟
  در ضمن می خواستم بپرسم نمیشه قبل عمل آندوسکوپی نکرد من از آندوسکوپی وحشت دارم.

 24. سلام وقت بخیر من وزنم ۱۳۶ هست قدم ۱۹۱ دارای بیماری قلبی فشارخون کبد گرید ۳ و نقرص هستم میخواستم ببینم با بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل من چقدر میشه نامه از پزشک هم دارم

  1. با سلام و احترام بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان های خصوصی بعد از تسویه و ارایه فاکتور مبلغی را باز می گرداند.که این مورد هم برای BMI بالای بالای ۴۰ است که برای شما ۳۷.۳ هست و خدارو شکر چاقی مرضی ندارید.

 25. سلام من قدم ۱۸۷ و وزنم ۱۳۸کیلو هست و دیابت دارم و فندک حدود ۳۵۰هست
  بیمه تامین اجتماعی دارم
  تحمیلی هم ندارم
  میخوام بدونم میتونم با بیمه عمل کنم؟
  ممنونم

  1. سلام من و دخترم قد ۱۶۵ وزن ۱۰۰ کیلو و بیمه تکمیلی اجتماعی و آتیه سازان که مال بازنشستگان است رو داریم هزینه عمل ما چقدر میشه

 26. سلام خسته نباشین من وزنم ۹۰کیلو قدم ۱۵۷بیمه تامین اجتماعی دارم اگه بخوام عمل بای پس کنم انجام میدین و هزینه عمل با بیمه تامین اجتماعی چقدر است ؟

 27. با سلام من ۱۷سالمه
  قد:۱۸۰
  وزن:۱۵۴
  بیمه تامین اجتماعی دارم
  هزینه عمل با بیمه چقدر میشه؟)
  چن کیلو میشه کم کرد یعنی‌بعد عمل وزنم چقدر میشه

  1. سلام برای اطلاع از هزینه و بیمه ها ۹ صبح تا ۹ شب در روز های کاری با ما تماس بگیرید:
   در صورت انتخاب عمل مناسب و مراعات لازم هرکسی به وزن نرمال برای قدش خواهد رسید.
   ۰۹۱۲۸۹۰۷۰۲۶
   ۰۹۰۳۶۳۴۱۲۴۱

 28. سلام.
  این عمل باید توسط جراح عمومی انجام شود؟ یا متخصص خاصی نیاز هست؟
  من قد ۱۷۰ دارم و وزنم ۱۲۶ کیلوگرم. بی ام آی بالایی دارم. بیمه تکمیلی نوین دارم. آیا در سن ۳۸ سالگی این عمل برای من مناسب است؟ از زانو درد بسیار رنج میبرم و همه جور رژیمی رو تست کردم.

  1. سلام خسته نباشید، من پنج سال پیش عمل تیروئید داشتم و بعد از اون چاق شدم و در حال حاضر به خاطر بیماری روحی پسرمم حتی نمیتونم باشگاه برم، چون نمیشه تنهاش بذارم حتی از کارم استعفا دادم، اما خیلی به هم ریخته شدم از لحاظ روحی، زانودرد و مفصل درد گرفتم و واقعا حالم بده و بیمه بانک ملی هستم، به نظرتون با این موارد و مشکلاتی که دارم بیمه بانک ملی قبول میکنه؟

  2. سلام من قدم ۱۶۹وزنم ۶۶میخام جراحی کنم اسلیو یا بای پس کدوم بهتره هزینشم ازاد میدم ۳۰سالمه میشه لطفا راهنمایی کنید

 29. سلام من چند سالی هست که درگیر اضافه وزن شدم قدم ۱۶۴و وزنم ۹۰میخواستم بدونم میتونم این عمل اسلیو رو انجام بدم سنم هم ۲۶ساله .

 30. سلام، به نظر عالی میاد . من ۱۵۵ قدم هست و ۷۵ کیلو وزنم تمام چربی روی شکم، پست دست روی کمر و بازوهام هست . حال و حوصله رژیم و ورزش ندارم بعد از مرگ پسرم . ولی چون قند و کولسترولم در مرض قرار گرفته به فکر عمل لاغری افتادم.آزاد هم میخوام بپردازم چون حوصله بیمه و شرایطش رو ندادم. با این تفاصیل میتونم عمل لاغری انجام بدم؟ از جوابتون ممنونم .
  با احترام / شهلا

 31. سلام ببخشیدشوهرم خیلی وزنش بالاست وبیمه سلامت همگانی داریم دکترای گوارش بهش گفتن روده هات خونریزی کرده الانم باهزارتارژیم و ورزش ۱۳۰کیلوبه۹۸کیلورسیده عمل اسلیوکنه خوب میشه

 32. سلام دفترچه تامین اجتماعی دارم و bmi بالای ۴۰ ولی تکمیلی ندارم. آیا هزینه جراحی توسط بیمه پرداخت میشه؟

 33. با سلام برای کسی که مشکل نفخ و ورم معده دارد اما بی ام ای او بالای ۴۰ نیست انجام میشه این عمل یا خیر در صورتیکه بیمه تکمیلی نیروی مسلح داشته باشیم آیا قسمتی از هزینه ها جبران میشود ؟

  1. سلام بله بستگی به عدد بی ام ای و وجود یا عدم وجود بیماری های همراه چاقی داره.
   بله بیمه نبروهای مسلح بالای ۴۰ رو پرداخت میکنه و برای پایین ۴۰ احتمالا قسمتی از هزینه ها رو خواهد داد.
   بهتره با بیمتون مجدد چک کنید چون قوانین بیمه اب بصورت مکرر در حال تغییر هست.

  2. سلاام من ۱۶۴ قدم‌قدمه و ۹۰ وزنم میخوام بدونم میتونم کاندیدای عمل اسلیو بشم ؟؟البته بخاطر اضافه وزنم بیرون زدگی دیسک دارم و کلی مشکلات دیگه ممنون میشم راهنماییم کنید

  3. سلام.خوبید خدا قوت من متولد ۱۳۶۵هستم قدم ۱۵۰وزنم ۸۰آیا عمل اسلیو معده برام مناسب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط