خانه » نوشته های دکتر فربد امامی یگانه » اسلیو معده در کاشان و آنچه قبل از عمل باید بدانید
اسلیو معده در کاشان

اسلیو معده در کاشان و آنچه قبل از عمل باید بدانید

اسلیو معده در کاشان در این متن بصورت کامل شرح داده شده است.

بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان بهتر است قبل از هر چیز به یک تیم فوق تخصصی جراحی لاغری و لاپاراسکوپی مراجعه کنند.

متن این مقاله توسط DMCA پایش و از کپی رایت محافظت می گردد.

با این کار می توانند از عوارض احتمالی که به دنبال انجام این عمل جراحی به وجود می آید در امان مانده و نتایج رضایت بخشی را تجربه کنند.

اگر قرار است اسلیو معده را در کاشان انجام دهید این متن را بصورت کامل تا انتها مطالعه کنید تا حقایق جالبی را بدانید.

بهترین جراح چاقی در کاشان را چگونه انتخاب کنیم؟

آشنایی با عمل جراحی اسلیو معده در کاشان

بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان بهتر است قبل از هر چیز بدانند این عمل جراحی کاملاً بدون بازگشت بوده و در آن بخش اعظمی از کیسه معده برداشته می شود.

این روش به عنوان یکی از مشهورترین و موفقیت آمیز ترین روش های لاغری برای افرادی که مبتلا به چاقی مفرط morbid obesity هستند در سراسر جهان شناخته می شود.

بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان ، بهتر است قبل از هر چیز با این عمل جراحی، مراحل انجام و عوارض احتمالی آن آشنایی کامل داشته و قبل از انجام عمل درباره آن آگاهی و اطلاعات کافی کسب کنند.

عمل جراحی اسلیو معده به منظور کاهش ابعاد کیسه معده و با هدف کاهش میزان مصرف غذای مصرفی در بیماران مبتلا به چاقی مفرط انجام می شود.

در این روش چیزی حدود ۸۰ درصد از حجم کیسه معده طبیعی برش داده شده و به روش لاپاراسکوپی از بدن خارج می شود.

سپس کیسه باقیمانده که حدود ۲۰ درصد از حجم کیسه اولیه را تشکیل می دهد، توسط منگنه های مخصوص پزشکی دوخته می شود.

این کار برای جلوگیری از ایجاد هر گونه نشتی از کیسه معده انجام می شود.

نتیجه این کار کاهش حجم کیسه معده است که در نتیجه فرد پس از انجام عمل قادر به مصرف حجم زیادی از مواد غذایی نخواهد بود و به سرعت احساس سیری را تجربه خواهد کرد.

بعد از عمل چه زمانی طول خواهد کشید تا وزن فرد بصورت مناسبی کاهش یابد؟

در نهایت پس از گذشت چیزی حدود یک سال می توان کاهش وزنی که حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد وزن اولیه است را در این بیماران مشاهده کرد.

بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان ، باید اطمینان داشته باشند که پس از انجام این عمل به تناسب اندام دست خواهند یافت و به زندگی عادی باز خواهد گشت.

بنابراین با انتخاب یک تیم تخصصی حرفه ای می توانند به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود دست یابند.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دکتر فربد امامی یگانه همواره آماده خدمت رسانی به بیماران کاندید انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان است.

چه افرادی کاندید عمل اسلیو معده هستند
چه افرادی کاندید عمل اسلیو معده هستند

چه افرادی کاندید انجام عمل های جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان هستند

افرادی که کاندید انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان می شوند، اضافه وزن بالایی دارند و شاخص توده بدنی آن ها بالاتر از ۴۰ است.

این افراد معمولاً در معرض خطرات جدی از جمله ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، فشار خون و چربی خون بالا، دیابت و غیره هستند.

این افراد همچنین از عوارض جانبی از جمله آپنه یا مشکلات تنفسی در خواب رنج می برند و بدن آن ها در برابر کاهش وزن به شدت مقاوم است.

این بیماران معمولاً به کمک روش های روتین لاغری از جمله تبعیت از رژیم های غذایی استاندارد و اصولی و انجام ورزش های روزانه مرتب، وزن زیادی را از دست نمی دهند.

بنابراین کاندید انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان هستند.

این افراد بهتر است بدانند که با انجام این عمل های جراحی، وزن آن ها به طرز چشمگیری کاهش یافته، خطر مرگ بر اثر بیماری های زمینه ای که به دنبال چاقی و اضافه وزن به وجود می آیند به شدت کم می شود و می توانند مانند گذشته زندگی سالمی را تجربه کنند.

مزایای جراحی چاقی چیست؟
مزایای جراحی چاقی چیست؟

مزایای انجام عمل های جراحی چاقی از جمله اسلیو معده

از جمله مزایای این عمل جراحی می توان دستیابی به سلامت جسمانی و بهبود حالت روحی و روانی این افراد اشاره کرد.

همان طور که می دانید چاقی مفرط morbid obesity در طولانی مدت می تواند منجر به ناتوانی افراد برای انجام کارهای روتین روزانه شود.

در نتیجه تأثیر بسزایی در روحیه آن ها خواهد داشت.

بنابراین با بازگشت به وزن طبیعی این افراد می توانند به تناسب اندام دست یافته و زندگی جدیدی را آغاز کنند.

همچنین افراد کاندید برای انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان بهتر است بدانند بعد از انجام این عمل، عوارض و بیماری هایی که به دنبال چاقی به آن مبتلا بودند به طرز باور نکردنی کاهش یافته و زندگی راحت تر و با دغدغه های کمتری را تجربه خواهند کرد.

بنابراین اگر به سلامت خود اهمیت می دهید و اضافه وزن بالا کیفیت زندگی و روابط شما را تحت تأثیر قرار داده است، بهتر است پروسه درمان خود را به تأخیر نیندازید و به سرعت برای انجام این عمل جراحی به پزشک متخصص مراجعه کنید.

اهمیت مراجعه به فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی

همان طور که اشاره شد عمل جراحی چاقی اسلیو معده بسیار حساس و فوق تخصصی بوده و باید توسط یک تیم فوق تخصصی و با تجربه انجام شود تا نتایج رضایت بخشی داشته باشد.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دکتر فربد امامی یگانه همواره آماده خدمت رسانی به بیماران کاندید انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان است.

این تیم در واقع گروهی از متخصصان و پزشکان مجرب است که کارنامه موفق و درخشانی در زمینه انجام عمل های جراحی لاغری متابولیک از جمله اسلیو معده و بای پس معده در سوابق خود دارند.

این تیم جراحی فوق تخصصی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه از جمله منگنه های معده درجه یک Stapler در انجام این عمل های جراحی استفاده کرده و در مجهزترین بیمارستان های تهران فعالیت می کنند.

بدین ترتیب عمل های جراحی انجام شده توسط این تیم متخصص دارای بالاتری رضایت از سوی بیماران است.پ

بر این اساس بیماران بسیار زیادی از سراسر ایران برای انجام عمل های جراحی لاغری توسط این تیم تخصصی کاندید می شوند.

بهتر است بیماران برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان به جراحانی که صلاحیت لازم برای انجام جراحی های چاقی ندارند، مراجعه نکنند.

برخی جراحان معمولاً با دریافت هزینه های کمتر اقدام به انجام این عمل جراحی فوق تخخصی و حرفه ای می کنند که در بسیاری از موارد با عوارض جبران ناپذیری همراه بوده است.

وجود خطاهای بسیار ساده یا استفاده از منگنه های نا مرغوب ارزان قیمت توسط پزشکان بد.ن صلاحیت در انجام عمل های جراحی لاغری متابولیک از جمله اسلیو معده می تواند نتیجه عمل را به شدت تحت تأثیر قرار دهد.

فلوسیپ های فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته از جمله دکتر فربد امامی یگانه سال ها برای انجام جراحی های فوق تخصصی چاقی مانند ایلو و بای پی معده آموزش دیده اند.

عوارض احتمالی جراحی چاقی چیست؟
عوارض احتمالی جراحی چاقی چیست؟

آشنایی با عوارض احتمالی بعد از انجام عمل اسلیو معده در کاشان

نشتی از کیسه معده بعد از انجام عمل جراحی به دلیل استفاده از منگنه های معده نامرغوب یا ابتلا به آمبولی ریه در اثر انجام غیر تخصصی این عمل جراحی حساس از جمله عوارض جبران ناپذیری هستند که می توانند جان بیمار را به خطر اندازند.

از دیگر عوارض انجام این عمل جراحی توسط جراحان عمومی بی تجربه می توان به رفلاکس و سوزش معده، درد و خونریزی از معده، ایجاد لخته خون، ایجاد عفونت در محل زخم ها، ایجاد تنگی در مجرای ورودی معده، حالت تهوع و استفراغ و غیره اشاره کرد.

ترس از تجربه این عوارض در بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان ممکن است آن ها را از انجام این عمل منصرف کند.

بنابراین این بیماران روند درمان خود را به تعویق می اندازند.

اما بهتر است بدانید ریسک مرگ و میر به دلیل چاقی در این بیماران بسیار بیشتر از مرگ در اثر عوارض جانبی ناشی از این عمل جراحی است.

بر اساس گزارشات سازمان بهداشت جهانی، درصد مرگ و میر در این بیماران بعد از انجام عمل های جراحی چاقی متابولیک اسلیو معده و بای پس معده به چیزی حدود ۰.۰۱ کاهش می یابد.

این در حالیست که در بدترین حالت احتمال ایجاد عوارض جانبی نام برده شده در این بیماران نیز حدود ۸ درصد در کل جهان است.

بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی چاقی اسلیو معده در کاشان بهتر است بدانند که انجام این عمل جراحی حساس توسط فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته می تواند احتمال ایجاد عوارض را در حین و بعد از عمل به صفر برساند.

جلوگیری از ایجاد عوارض عمل اسلیو معده در کاشان

علیرغم آنچه درباره وقوع عوارض احتمالی بعد از انجام عمل های جراحی لاغری گفته شد بهتر است بدانید با انتخاب یک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان می توان احتمال ایجاد عوارض آن را به کمترین حد ممکن یعنی نزدیک به صفر رساند.

در این راستا لازم است بیماران کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در کاشان قبل از انجام عمل جراحی درباره این عمل و مراقبت های قبل و بعد از آن اطلاعات کافی کسب کنند.

همچنین لازم است به مراکزی مراجعه نمایند که مشاوره های ضروری قبل از عمل توسط پزشک متخصص تغذیه و روانشناس انجام شود.

علاوه بر این باید کلیه علائم و وضعیت سلامت جسمانی بیمار اعم از ریه، کنترل فشار خون، وضعیت سلامت قلب، انجام تست ورزش، اکوی قلب و اسکن پرفیوژن از قبل بررسی شود.

آیا قبل از انجام اسلیو معده در کاشان نیاز به داشتن رژیم غذایی خاصی نیاز است؟

رعایت یک رژیم غذایی اصولی به مدت ۴ هفته قبل از عمل اجباری است.

هر چند انجام آن شاید برای برخی از بیماران کمی سخت باشد، اما عدم رعایت آن می تواند بر نتیجه نهایی عمل جراحی تأثیر منفی داشته باشد.

این کار به منظور پاکسازی کبد انجام می شود.

در این رژیم غذایی مایعات فراوان گنجانده شده و کربوهیدرات ها به میزان چشمگیری کاهش یافته و با سبزیجات جایگزین می شود.

این بیماران باید به خاطر بسپارند که تنها با رعایت یک رژیم غذایی استاندارد، انجام ورزش و پیاده روی منظم و تغییر سبک زندگی خود می توانند به نتایج دلخواه خود بعد از انجام این عمل جراحی دست یابند و هرگز به وزن قبل خود باز نخواهند گشت.

این در حالیست که بسیاری از بیمارانی که بعد از عمل جراحی چاقی اسلیو و بای پس معده، سبک زندگی خود را تغییر نداده و از عادات بد قبلی پیروی می کنند پس از مدتی دوباره دچار اضافه وزن خواهند شد.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دکتر فربد امامی یگانه همواره آماده خدمت رسانی به بیماران کاندید برای انجام عمل جراحی اسلیو معده در کاشان و سایر شهرهای ایران است.

این تیم متخصص بیماران کاندید را قبل از انجام عمل به متخصص تغذیه و روانشناس ارجاع داده و سلامت جسمانی و روانی آن ها را با دقت بررسی و ارزیابی می کنند.

جمع بندی:

اسلیو معده در کاشان توسط فوق تخصص های لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی از جمله دکتر امامی یگانه انجام می شود.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دکتر فربد امامی یگانه با اینکه در شهر تهران سکونت دارد اما با روند های مشخصی پذیرای عزیزان کاشی خواهد بود.

چنانچه سوالی دارید در فرم پایین این متن بنویسید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

همچنین توصیه می کنیم این مطالب را نیز مطالعه بفرمایید:

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
تماس