بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

فهرست مطالب

قرص لاغری شکم و پهلو یا قرص چربی سوز، نوعی مکمل غذایی است که می تواند متابولیسم بدن و چربی سوزی در حین فعالیت ورزشی را افزایش و میزان جذب چربی را کاهش دهد. چربی سوزها اگر با فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی متعادل همراه شوند، تاثیر مثبتی روی لاغری ناحیه شکم و پهلو دارند.

پرخوری، نداشتن فعالیت فیزیکی، مصرف الکل و دخانیات، بیماری های هورمونی، استرس و مشکلات ژنتیکی از مهم ترین علل تجمع چربی در ناحیه شکم و پهلو هستند.

بهترین راهکارها برای رفع چربی شکم و پهلو، رعایت رژیم غذایی، انجام ورزش های موضعی، عمل جراحی ساکشن و استفاده از مکمل های چربی سوز هستند.   

تاثیر قرص لاغری شکم و پهلو در کاهش وزن چقدر است؟

قرص لاغری شکم و پهلو حاوی ماده ال کارنیتین است که سوخت و ساز بدن را بالا می برد. افزایش سوخت و ساز بدن به حذف چربی ها کمک می کند. از دیگر اثرات این قرص ها روی بدن می توان به کنترل اشتها و در نتیجه کاهش غذای مصرفی اشاره کرد.

جلوگیری از پرخوری در حالی که فرد دچار سوء تغذیه نشود از مهم ترین اثرات مصرف قرص های لاغری است. همچنین این قرص ها مسدود کننده چربی بوده و مانع از جذب چربی در بدن می شوند.

اگر قرص های لاغری با توجه به وزن فعلی، وزن ایده آل، میزان ورزش، نوع رژیم غذایی و روتین زندگی فرد انتخاب شوند، تاثیر خارق العاده ای در روند کاهش وزن و چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو دارند.

بر اساس مطالعات انجام شده، استفاده بیش از ۱۲ هفته از قرص های لاغری در کنار تغییر سبک زندگی می تواند کاهش وزن قابل توجهی را به همراه داشته باشد. کاهش وزن با مصرف قرص های لاغری، ۳ تا ۷ درصد بیشتر از زمانی است که فقط سبک زندگی خود را تغییر می دهید.

به همین دلیل، ورزشکاران و افراد چاق که با ورزش و رژیم غذایی وزن زیادی را از دست نداده اند از این داروها استفاده می کنند.

استفاده از قرص های لاغری شکم و پهلو برای چه کسانی مناسب نیست؟

قرص لاغری شکم و پهلو عموما توسط پزشک برای افرادی که از طریق تغییر سبک زندگی به کاهش وزن قابل توجهی دست نیافته اند تجویز می شود. این داروها اغلب زمانی تجویز می شوند که شاخص توده بدنی بیمار بالاتر از ۳۰ باشد.

همچنین در مواردی که BMI بالاتر از ۲۷ بوده و بیمار به دیابت، فشار خون و کلسترول بالا نیز مبتلا باشد، می توان از این داروها استفاده کرد. این در حالی است که مصرف این دارو ها در نوجوانان و خانم های باردار و شیرده و افرادی که بیماری های خاص دارند ممنوع می باشد.

بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) چندین دارو را به عنوان بهترین قرص لاغری شکم و پهلو برای کاهش وزن تایید کرده است. این داروها نیاز به تجویز دارند و فقط باید تحت نظارت پزشک مصرف شوند.

از بهترین قرص های لاغری و چربی سوز موجود در بازار می توان موارد زیر را نام برد:

  • قرص PhenQ
  • کپسول فت برنر اونسن
  • قرص Trimtone
  • کپسول ترمو اسلیم آمتیس
  • قرص PrimeShred

در ادامه به طور مجزا به معرفی هر یک از این دارو ها خواهیم پرداخت و از عوارض احتمالی و موارد مصرف هر یک سخن خواهیم گفت.

قرص PhenQ قوی ترین قرص چربی سوزی شکم و پهلو

قرص لاغری شکم و پهلو PhenQ از محصولات برند ولفسون (Wolfson) است. پودر Capsimax، کروم پیکولینات، کافئین، نوپال، ال کارنیتین فومارات و استئارات منیزیم از مهم ترین ترکیبات این قرص هستند.

ترکیبات فن کیو PhenQ، متابولیسم بدن را افزایش و اشتها را کاهش داده و تاثیر مثبتی روی چربی سوزی بدن می گذارند. همچنین از تجمع چربی جدید جلوگیری کرده و توانایی بدن برای سوزاندن کالری را بیشتر می کنند.

عوارض قرص PhenQ

اسهال، سردرد، خشکی دهان و اختلال در خواب از عوارض احتمالی قرص لاغری شکم و پهلو  PhenQهستند. احساس تهوع و استرس نیز از دیگر مواردی هستند که ممکن است در برخی از افراد دیده شوند. در صورت بروز هر یک از عوارض و تداوم آن ها بهتر است درباره نحوه مصرف یا قطع دارو با پزشک خود مشورت کنید.

قرص چربی سوز شکم و پهلو PhenQ برای چه کسانی مناسب است؟

قرص لاغری شکم و پهلو PhenQ برای همه آقایان و خانم های بالای ۴۰ سال فرموله شده است. خانم هایی که به دلیل تغییرات هورمونی و یائسگی کاهش وزن بسیار سختی دارند، به راحتی می توانند از این دارو استفاده کنند. مصرف این قرص در کودکان زیر ۱۸ سال و خانم های باردار و شیرده ممنوع است.

کپسول فت برنر اونسن بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

عصاره چای سبز، کافئین، میکرو کریستالین سلولز و منیزیم استئارات از ترکیبات اصلی قرص لاغری شکم و پهلو فت برنر اونسن هستند.

کپسول Evanson Fat Burner، در کاهش توده چربی و BMI و کاهش وزن از طریق افزایش متابولیسم و چربی سوزی موثر است. این کپسول سرشار از آنتی اکسیدان ها بوده و از سلامت سلول های بدن در برابر آسیب استرس اکسیداتیو محافظت می کند.

کاهش کلسترول، LDL کلسترول و تری گلیسیرید، افزایش HDL و کمک به بهبود چربی سوزی ناشی از عملکرد ورزشی از مهم ترین اثرات استفاده از این محصول هستند. این کپسول دارای تاییدیه اتحادیه اروپا بوده و نتایج کاهش وزن آن بدون بازگشت است.

عوارض کپسول فت برنر اونسن

تاکنون گزارشی مبنی بر عوارض قرص لاغری شکم و پهلو فت برنر اونسن مشاهده نشده است. تنها در صورت بروز حساسیت به هر یک از اجزای سازنده، لازم است مصرف دارو را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید.

کپسول لاغری شکم و پهلو فت برنر اونسن برای چه کسانی مناسب است؟

مصرف قرص لاغری شکم و پهلو Evanson Fat Burner، در کودکان زیر ۱۸ سال، خانم های باردار و شیرده و افرادی که به بیماری های خاص و مشکلات متابولیک مبتلا هستند و داروهای خاص مصرف می کنند، ممنوع است. به جز موارد ذکر شده، سایر بزرگسالان مجاز به مصرف ۴ عدد کپسول (۲ تا ظهر و ۲ تا شب) در شبانه روز هستند.  

قرص Trimtone بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

قرص لاغری شکم و پهلو Trimtone، بهترین مکمل چربی سوز و سرکوب کننده اشتها برای خانم ها است. برای دریافت نتایج بهتر باید مصرف این چربی سوز را با فعالیت ورزشی همراه کنید. قرص Trimtone حاوی ‌‌ترکیبی از گلوکومانان، چای سبز و کافئین است.

بهبود عملکرد متابولیک بدن، افزایش سرعت چربی سوزی، کاهش اشتها، افزایش ایمنی بدن، بالا بردن سطح انرژی و بهبود خلق و خو از مهم ترین خواص استفاده از این قرص هستند.

عوارض قرص Trimtone

قرص لاغری شکم و پهلو Trimtone باید یک عدد قبل از صبحانه به صورت ناشتا مصرف شود. Trimtone با مواد کاملاً طبیعی ساخته شده و به طور کلی بدون عوارض جانبی در نظر گرفته می شود. هرچند این محصول حاوی کافئین بوده و ممکن است در برخی از افراد حساسیت ایجاد کند.

قرص لاغری شکم و پهلو Trimtone برای چه کسانی مناسب است؟

قرص لاغری Trimtone برای خانم های بالای ۱۸ سال که به دنبال بهبود مسیر کاهش وزن خود هستند، فرموله شده است. این قرص، برای آقایان، افراد گیاهخوار، خانم های باردار و شیرده مناسب نیست.

کپسول ترمو اسلیم آمیتیس

کپسول ترمو اسلیم آمیتیس بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

قرص لاغری شکم و پهلو ترمو اسلیم آمیتیس یک مکمل ۱۰۰% گیاهی و ساخت ایران است. ویتامین B3، کافئین، گارسینیا کامبوجیا، زردچوبه، فلفل سیاه، کاری و فلفل دلمه ای از مهم ترین ترکیبات این محصول هستند.

از اثرات این کپسول می توان به ترموژنز، افزایش مصرف کالری، بهبود عملکرد ورزشی، افزایش استقامت بدنی و کاهش خستگی، کاهش توده چربی در حین ورزش، کاهش التهاب، کاهش کلسترول خون و تنظیم اشتها اشاره کرد.

عوارض کپسول ترمو اسلیم آمیتیس

قرص لاغری شکم و پهلو ترمو اسلیم آمیتیس روزانه دو عدد قابل استفاده است. این دارو احتمال بروز سمیت کبدی، سنگ صفرا و افزایش فشار خون را بالا می برد. حساسیت به کافئین نیز در برخی از افراد دیده شده است.

کپسول لاغری شکم و پهلو ترمو اسلیم آمیتیس برای چه کسانی مناسب است؟

ترمو اسلیم آمیتیس به طور ویژه برای ورزشکاران طراحی شده و با بهبود عملکرد ورزشی و افزایش توان فیزیکی به کاهش توده چربی در حین حفظ توده عضلانی بدن کمک می کند.

مصرف این دارو در دوران بارداری و شیردهی و دو هفته قبل از اعمال جراحی ممنوع است. همچنین نباید همزمان با داروهای ضد انعقاد نظیر وارفارین و داروهای کاهنده قند خون و سروتونرژیک استفاده شود.

قرص PrimeShred بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

PrimeShred بهترین قرص لاغری شکم و پهلو برای آقایانی است که به دنبال چربی سوزی در حین حفظ عضله هستند. کافئین، چای سبز، کپسایسین، ال-تیروزین، دوپرن و کاین از مهم ترین ترکیبات این قرص هستند.

از اثرات این قرص بر بدن می توان به کاهش تری گلیسیرید، تجزیه سلول‌‌های چربی، انتقال آن ها به جریان خون برای تامین انرژی، تحریک متابولیسم، افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش تمرکز برای انجام تمرین های سخت اشاره کرد.

عوارض قرص PrimeShred

قرص لاغری شکم و پهلو PrimeShred باید روزانه ۳ عدد قبل از صبحانه، ناهار و شام مصرف شود. تاکنون گزارشی درباره عوارض احتمالی PrimeShred مشاهده نشده است.

قرص لاغری شکم و پهلو PrimeShred برای چه کسانی مناسب است؟

قرص لاغری PrimeShred بهترین مکمل کاهش وزن برای آقایانی است که در حین عضله سازی به دنبال چربی سوزی هستند.

بهترین قرص لاغری شکم و پهلو برای خانم ها

بر اساس نتایج به دست آمده از مطالعات علمی، تجمع چربی در بدن خانم ها بیشتر از آقایان است. در نتیجه انواع قرص لاغری شکم و پهلو با اثربخشی بالاتر برای خانم ها طراحی شده اند. نکته حائز اهمیت در مورد خانم ها، ممنوعیت مصرف قرص های چربی سوز در دوران بارداری و شیردهی است.

بنابراین قبل از مصرف این قرص ها باید پزشک را درباره شرایط بارداری و شیردهی خود مطلع کنید. کپسول TrimTone، فت برنر اونسن و قرص phenQ از بهترین دارو های لاغری هستند که با نتایج موفقیت آمیزی در چربی سوزی شکم و پهلو در خانم ها همراه بوده اند.  

بهترین قرص لاغری شکم و پهلو برای آقایان

مکمل های حاوی چای سبز، کافئین، اسید لینولئیک مزدوج (CLA) و فورسکولین بهترین قرص لاغری شکم و پهلو برای آقایان هستند. این مکمل ها، افزایش متابولیسم، کاهش اشتها و بهبود چربی سوزی را به همراه دارند.

قرص های PrimeShred و PhenQ از بهترین مکمل های کاهش وزن مردانه هستند که بر اساس میزان اثربخشی، ایمنی و ارزش کلی در این مطلب معرفی شده اند.

استفاده از قرص های لاغری شکم و پهلو برای نوجوانان خطرناک است؟

بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات انجام شده توسط محققان انجمن اطفال کانادا، مصرف قرص لاغری شکم و پهلو به دلیل وجود مواد مضر برای نوجوانان خطرناک است. این دارو ها با سیستم ایمنی بدن نوجوانان در حال رشد تداخل پیدا کرده و کمبودهای تغذیه ای به ویژه کمبود آهن و کلسیم را در آن ها به همراه خواهند داشت.

سخن پایانی

انواع قرص لاغری شکم و پهلو یا قرص های چربی سوز نباید همزمان با قهوه، نوشابه و کافئین مصرف شوند. همچنین مصرف خودسرانه داروهای لاغری هرگز توصیه نمی شود. داروی چربی سوز مناسب، با توجه به سوابق پزشکی و شرایط سلامتی بیمار توسط پزشک تجویز می گردد.

۳.۷/۵ - (۴ امتیاز)
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط