عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار

8 دقیقه بخوانید

انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار در این متن بصورت کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

بیمارستان نور واقع در شهریار مجهز به کلینیک چاقی است.

عمل های جراحی چاقی از جمله عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار انجام می شود.

اما بهتر است قبل از هر چیز بیمارانی که برای انجام این عمل کاندید شده اند با انجام تحقیق پزشکی حاذق و مجرب را انتخاب کنند.

معرفی بیمارستان نور شهریار

بیمارستان نور شهریار یکی از بیمارستان های خصوصی است که انواع عمل های جراحی چاقی از جمله بای پس و اسلیو معده در آن انجام می شود.

بیمارانی که کاندید انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار هستند، بهتر است بدانند این بیمارستان یکی از مراکزی است که در سطح کشور در آن جراحی های چاقی در آن انجام می شود.

هر چند بسیاری از بیماران به دلیل فاصله کم این بیمارستان از شهر تهران و تفاوت ناچیز هزینه های عمل های جراحی چاقی در این بیمارستان، تمایل به انجام عمل جراحی اسلیو معده در بیمارستان های تهران دارند.

علیرغم اینکه انتخاب بیمارستانی با تجهیزات کامل در انجام عمل های جراحی چاقی بسیار اهمیت دارد، اما مهم تر از آن انتخاب یک تیم جراحی فوق تخصصی در این زمینه است.

بیماران کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار باید بدانند که عمل های جراحی چاقی از جمله اسلیو معده باید توسط فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی انجام شود.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی دکتر فربد امامی یگانه در شهر تهران آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که از چاقی رنج می برند.

وبسایت رسمی دکتر فربد امامی یگانه

در حقیقت انتخاب یک جراح فوق تخصص مجرب و خوشنام در زمینه عمل های جراحی چاقی و لاپاراسکوپی بهترین راه برای کاهش عوارض احتمالی است که این عمل های جراحی ممکن است در پی داشته باشند.

درباره تیم دکتر فربد امامی یگانه:

تیم پزشکی دکتر فربد امامی یگانه با سابقه ای درخشان در زمینه انجام عمل های جراحی لاغری متابولیک از جمله عمل جراحی اسلیو معده و بای پس معده هم اکنون به صورت گسترده در حال انجام این عمل های جراحی در بهترین بیمارستان های ایران هستند.

یکی از کلینیک های چاقی منطقه برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار واقع شده است.

بر این اساس انجام عمل های جراحی مانند عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار توسط پزشکان و جراحان در این مرکز انجام می شود.

قبل از انجام اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار باید جراح خود را انتخاب نمایید
قبل از انجام اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار باید جراح خود را انتخاب نمایید

تأثیر انتخاب یک تیم پزشکی متخصص بر کیفیت عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار یا بیمارستان های دیگر

علاوه بر انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار، عمل های جراحی چاقی باریاتریک مانند بالن معده و دیگر عمل های جراحی چاقی متابولیک همچون مینی بای پس معده و بای پس کلاسیک نیز در این مجموعه به می پذیرد.

همان طور که می دانید بیشترین عوارض در عمل های جراحی چاقی در مواردی دیده می شود که در آن ها از منگنه های بی کیفیت و غیر قانونی استفاده شده است.

در نتیجه بیماران در حین عمل یا بعد از مدتی دچار آمبولی، خونریزی معده (Bleeding)، ریفلاکس و سوزش معده، کمر درد، نشتی از معده در قسمت منگنه ها (Stapler line leakage)، ایجاد گرفتگی و انسداد در مجرای معده، سوء هاضمه، تنگی نفس، حالت تهوع، استفراغ و موارد دیگری از این قبیل می شوند.

قبل از انتخاب بیمارستان باید جراح خود را انتخاب نمایید:

برای جلوگیری از ایجاد این عوارض بهتر است انجام عمل های جراحی چاقی اسلیو معده و بای پس معده به فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته سپرده شود.

تیم جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دکتر فربد امامی یگانه با گرد هم آمدن بهترین و با تجربه ترین پزشکان شکل گرفته است.

این تیم تخصصی آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره به بیماران کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار است.

انجام تعداد بسیار زیادی در در کارنامه این تیم فوق تخصصی دیده می شود که دارای نتایج موفقیت آمیز و بدون ایجاد عوارض جانبی بوده است.

این تیم فوق تخصصی از با کیفیت ترین منگنه های معده یا استپلر برای انجام این عمل های جراحی استفاده می کنند و همواره در تلاش هستند با به کارگیری دانش، مهارت و تخصص خود عوارض این عمل های جراحی را به صفر برسانند.

افراد کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار :

عمل جراحی اسلیو معده gastric sleeve surgery یکی از مؤثرترین روش هایی است که برای درمان سریع چاقی مفرط morbid obesity مورد استفاده قرار می گیرد.

طی این عمل جراحی بخشی از کیسه معده برش خورده و از بدن خارج می شود. پس از آن کیسه معده باقی مانده به کمک منگنه های مخصوصی به نام استپلر دوخته می شود. این عمل جراحی به صورت نیمه تهاجمی و با روش لاپاراسکوپی انجام می شود.

نتیجه این عمل کاملاً غیر قابل بازگشت بوده و یکی از سریع ترین روش ها برای کاهش وزن در افراد مبتلا به چاقی مفرط در سراسر جهان شناخته می شود.

گاهی انجام عمل های جراحی لاغری در برخی از بیماران مبتلا به چاقی مفرط، تنها راه حل برای درمان و نجات جان آن ها از خطر مرگ است.

بیمارانی که به طور قطع کاندید مناسبی برای انجام عمل های جراحی چاقی متابولیک از جمله اسلیو معده gastric sleeve surgery هستند در یکی از گروه های زیر قرار می گیرند:

  1. افرادی که شاخص توده بدنی یا BMI آن ها بالای 40 باشد،
  2. اشخاصی که شاخص توده بدنی یا BMI آن ها بین 30 تا 35 باشد و از بیماری های زمینه ای مانند دیابت، آپنه انسدادی خواب، فشار خون و چربی خون بالا، دردهای مفصلی و کمر دردهای ناشی از اضافه وزن بالا و غیره رنج می برند،
  3. کسانی که شاخص توده بدنی یا BMI آن ها بین 30 تا 35 باشد و در افراد درجه یک خانواده خود دارای سابقه ابتلا به بیماری دیابت هستند.

بیمارستان های دولتی و خصوصی بسیاری در سراسر ایران عمل اسلیو معده را انجام می دهند.

اما با شیوع ویروس کرونا در سال های اخیر و با توجه به اعمال تحریم های اقتصادی، این خدمات در بیمارستان های دولتی دیگر به شکل گذشته و به صورت گسترده انجام نمی پذیرد.

با بالا رفتن قیمت ارز، بیمارستان های دولتی و سازمان های بیمه پایه (سازمان تأمین اجتماعی و خدمات درمانی) مانند گذشته قادر به تأمین گسترده تجهیزات مورد نیاز در عمل های جراحی چاقی (مانند منگنه معده) نیستند

بر این اساس در حال حاضر این عمل در بیمارستان های خصوصی از جمله بیمارستان نور شهریار انجام می پذیرد.  

با توجه به هزینه های مناسب و خدمات مناسب تیم جراحی چاقی دکتر فربد امامی یگانه در بهترین بیمارستان های خصوصی تهران از جمله بیمارستان مهر و… اقدامات جراحی و درمانی خود را ارایه می دهند.

تیم جراحی چاقی دکتر فربد امامی یگانه

بیماران کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار بهتر است بدانند که در این بیمارستان امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی برای افرادی که شاخص توده بدنی BMI آن ها بالای عدد 40 است وجود دارد.

اقذامات قبل از جراحی چاقی چیست؟
اقذامات قبل از جراحی چاقی چیست؟

اقدامات لازم قبل از عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار چیست؟

متقاضیان عمل اسلیو معده بهتر است قبل از انجام این عمل با مراجعه به تیم تخصصی پزشک جراح خود، تحت مشاوره قرار گرفته و مراقبت های قبل از عمل را انجام دهند تا نتیجه آن رضایت بخش باشد.

تنها با رعایت یک رژیم غذایی استاندارد و انجام مراقبت های قبل و بعد از عمل که پزشک متخصص به این بیماران توصیه می کند، می توان به نتیجه دلخواه دست یافت.

بیماران کاندید برای انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار همچنین باید بدانند که در صورت رعایت نکات گفته شده طی دو سال بعد از انجام عمل، حدود 60 تا 70 درصد از وزن اولیه خود را به مرور زمان از دست خواهند داد و در نهایت به وزن ایده آل و تناسب اندام دلخواه خود دست خواهند یافت.

شرایط لازم برای انجام عمل اسلیو معده:

انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار دارای هزینه های معینی است که شامل هزینه فرانشیز بیمارستان، هزینه تجهیزات مورد استفاده در حین عمل جراحی، حق الزحمه تیم پزشکی، دستمزد جراح و هزینه های جانبی می شود.

هزینه های جانبی شامل هزینه های تخت و نوع اتاقی می شود که بیمار انتخاب می کند. به طور مثال انتخاب اتاق VIP هزینه های بالاتری نسبت به اتاق های معمولی در بخش جراحی دارد.

هزینه عمل اسلیو معده بر اساس آنچه گفته شد متغیر بوده و بهتر است قبل از انجام این عمل جهت مشاوره به تیم فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی دکتر فربد امامی یگانه مراجعه کنید.

چنانچه سوالی دارید در فرم پایین صفحه بنویسید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

هزینه اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار چقدر است؟

اسلیو معده در این بیمارستان حدود 45 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.
اما بهتر است با ما برای دریافت بهترین شرایط پرداختی عمل تماس بگیرید.

آیا بیمه هزینه اسلیو معده در بیمارستان نور شهریار می دهد؟

بله اگر شاخص وزنی بالای 40 باشد . ولی برای اطلاع از هزینه ها برای راهنمایی دقیق تر بهتر است با ما تماس بگیرید.

همچنین توصیه می کنیم این مطالب را نیز مطالعه بفرمایید:

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonهمین حالا مشاوره بگیرید